DENT24 AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI KLİNİĞİ

2009'dan İtibaren Güzel Gülümsemeler Yaratıyoruz

Dent24 Diş Kliniği, ağız ve diş hastalıklarının ileri teşhisi ve tedavisinde uzmanlaşmış modern bir diş kliniğidir. Uzman diş hekimlerimiz ile kapsamlı diş muayenesi, çeşitli diş bakımı, cerrahi prosedürler ve estetik diş hizmetleri sunuyoruz.

Kurumsal

DENT24 AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİMİZ

Dr. Çağrı Arslan ve Dr. Kemal Özgür Yaşar tarafından 2009 yılında Kocaeli, Gebze'de kurulmuştur. Diş hekimliğinin tüm branşlarında uzman bir kadro tarafından hizmet verilmektedir.Temel gayemiz çağdaş diş hekimliğinin kriterlerine uygun olarak hastalarımızın bize duyduğu güven doğrultusunda hedef kitlemizi büyütmek, mutlu sağlıklı gülüşler yaratmaktır. Kliniğimiz, bizim için ve hastalarımız için güvenli ve huzurlu bir aile ortamıdır. Hastalarımızı tedavi ederken kendimizi onların yerine koyarak düşünürüz.

Hastalarımıza hem mükemmel bir tedavi sunmak hem de bunu mümkün olan en kısa zamanda ve en az maliyetle gerçekleştirmek isteriz. Diş hekimliğinde dünyanın en ileri teknolojisini kullanır ve uluslararası standartlarda hizmet veririz. Hizmetlerimizi sunarken hastalarımıza samimi, şeffaf ve dürüst davranırız. Mutlu ekibimizle güvenli ve huzurlu bir aile ortamı yaratır, kendimizi hastamızın yerine koyarak düşünürüz.

TOP